KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824274
nr 1382 4274
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Knut Norman (1896-1977), Sverige, Signerad. Olja på pannå, 49x60, yttermått inklusive ram: 65x77 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:17:43
25/2 08:49:57